Avatar uživatele
Curiosity

Čím nahradit alkohol? Ze zdrav. důvodů nesmím pít, ani Birell. Jak se mám tedy jinak odvázat a uvolnit?

..celkově v životě i ve společnosti. DĚKUJI!
Doplňuji:
?????????? ..každý není jako Vy.. jsou mezi námi i duševné choří a alkoholici.. takže děkuji za odpovědi !!!!!!!!!!! 😉

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4326 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mila Curiity . 🙂 Predstavte si , ze ja alkohol take nepiji … tedy , krome obcasneho piva a vina … vecer k prijemnemu posezeni , nebo jen tak na chut .. a ve spolecnosti jsem vzdy " stredem " .. Bavim tim mym priblblym humorem vsechny a bez alkoholu. !
V tom to rozhodne nebude. Je to to nejhorsi , co by jste mohla udelat .. zacit pit , aby jste byla " vesela ". Opilejsi zena, ale i muz .. no , nic pro me .. Ja opila nikdy v zivote nebyla . Myslim tak, ze bych musela zvracet … nebo tak. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

alkohol nermálně nebudete pít. Copak na uvolnění je alkohol? Odvažte se sportem prací, humorem…

Doplňuji:
Curiosity,
bohužel je to nemoc a musíte jít k lékaři a vyléčit. Páč normální a zdraví se obejdou bez této pomoci..(alkoholu)

Upravil/a: cukrar

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

To je otázka dne, týdne, měsíce!!!!!!!
Vstávej s dobrou náladou a úsměvem, sportuj, pilně pracuj- nebo se pilně uč, dobré výsledky ti přinesou uspokojení a pak už přijde i ta chvíle , kdy se spontánně odvážeš – protože jsi spokojen/a/ sama se sebou .
Doplňuji:
nechápu nějak doplnění tvé otázky

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Já tedy k zábavě a uvolnění alkohol nepotřebuji. Vůbec nechápu proč by to bez nějakých „berliček“ nešlo. Nebo snad lidé kteří nepijí se neumí bavit?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

??????????????

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Hledáš jiný nabuzovák? To ti máme poradit třeba kokain?
Bez alkoholu se dá žít úplně v pohodě, jen srábci a lidé bez vůle si jím dobrovolně ničí život. Viděla jsem v životě hodně trosek, které alkohol zničil a už nebylo cesty zpátky. Začíná to pár skleničkami a končí pitím Okeny – když to někdo neumí ukočírovat a démon zvítězí.
Najdi si společnost, ve které se nenasává, zábavu, která tě uspokojí. Mít vymytý mozek chlastem, s tím moc parády v životě nenaděláš.
Alkohol vůbec nepiji (ani můj muž) a bavím se v životě náramně dobře. Nemám alkohol ráda, ale mám ráda víno a hořké aperitivy. Existuje Carl Jung (vynikající dealkoholizovaná vína – hlavně Müller Thurgau), nealkoaperitivy od Campari (Crodino), San Bittér, Gingerino. Nealko sirupy Monin – na ty nedám dopustit – namícháš s nimi Virgin koktejly, které nemají chybu a můžeš si dávat do trumpety, kdy se ti zachce, aniž bys padala pod stůl.
Jde o to, jestli toužíš „jen“ po chuti nebo po tom být mimo za každou cenu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

tak si zkuste udelat silny caj – hodne silny :) nebo tu mate pak ilegalni latky – ale to vam asi radit nesmim, tezko rict jestli by to nebyl trestny cin

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek