Alfa Romeo ( ma syn – auto je 8 let stare ) , vice ale v servisu , nez na silnici

prisel se poradit – auto prodat …?? Mel by pak s nasporenim 100 t. kc a koupit jine a jake ? Za 100 t. , nebo premysli , ze by si mohl jeste tak 60 t. doleasingovat. Diky. -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud syn není náročný,tak do 160 t. by mohl mít nové auto nebo nějaké ojeté mladšího ročníku. S prodejem A-R by to měl horší,zvlášť když je neustále v servisu,ale jak říkám:najde se hloupý,co auto koupí 🙂

Další odpovědi
Ar

Mám 9 letou AR 166 už čtyři roky a za tu dobu je měněna jan gumová manžeta na řízení, žárovičky v přístrojovce a na 190 000 repas turba. Jsem spokojen. Poruchovost je asi tak podobná jako u jiných aut Sám auta opravuji a vidím jaké auta se na opravu vrací a s čím. Důležitá je péče o vozidlo, pokud ho váš syn koupil jako ojeté od někoho kdo ho řádně „zhuntoval“ tak je to těžké. Bohužel nepíšete o jaký model a jakou motorizaci u Alfy jde a jaké závady se vyskytují. Jestli prodá a koupí jiné , to je na jeho rozhodnutí, vždy je ,ale potřeba auto pořádně zkontrolovat, úplně nejlepší je si sebou vzít někoho kdo autům opravdu rozumí a to ne jen z nějakých časopisů.

venkovan

Prodat a koupit normální auto. Za 200 se nechá koupit i velmi slušné skoro nové normální auto které sice v okolí nezvedne obdiv, ale bude sloužit.
Druhá otázka je, proč je neustále v servisu. Jsou t závady technické vzniklé věkem vozidla či jeho nedostatečnou domácí péčí a řidičským uměním. Ale od 8 let starého italského auta bych zázraky nečekal.

Alesh

Vozy staré 8 – 9 let

I mezi vozy starými 8 – 9 let excelují japonské stroje, zejména produkty Toyoty. Také srovnání v rámci velikostních tříd vyznívá ve prospěch Japonců. Například ve střední třídě vynikají Toyota Avensis (8. místo), Honda Accord (13.) nebo Nissan Primera (23.), ale ani evropští zástupci na tom nejsou nijak bídně. Nad průměr se dostaly Ford Mondeo (29. místo) a VW Passat (39. místo), reputaci poněkud kazí snad jen Opel Vectra na podprůměrné 50. pozici. 36. místo Peugeotu 406 lze považovat za úspěch.

Na chvostu se opět vezou trojice MPV Ford/VW a Alfy Romeo, nedařilo se však příliš ani Mercedesům E a M, jež se musí spokojit s 66., resp. 68. příčkou.

Zdroj: http://www.au­torevue.cz/nej­spolehlivejsi-auta-dle-tuv-report-2011/ch-40825

Deli

Cenově přijatelný výběr – české vozy zn. Škoda. Servis není tak drahý, ale auta jsou držáky. Viděla bych to na přijatelnou Fabii, vydrží mu a bude spokojený.