Niikii

Alexander Ovechkin-přítelkyně

Dobrý den,dnes dělám referát o Ovechkinovi na tělocvik a jelikož jsem o něm našla dost informací,začíná se mi docela líbit 🙂 Kromě jeho faulů v hokeji. Zajímalo by mě jestli má přítelkyni,sa­mozřejmě že za ním nepojedu do Bratislavy,nebo poté do USA 😁 😁 jen by mě to pro informaci zajímalo 🙂 našla jsem ho na internetu s nějakou blondýnou,ale to už je 3 roky staré :/ Děkuji!!

Odpovědi
anonym

Napiš si otázky,na email,tam ti rádi odpoví,co budou vědět. http://www.ovechkin­.wbs.cz/Kontak­t.html

anonym

No , ja myslim , ze ma pritelkyn nekolik. Sam asi nebude. 🙂 -iv-