Aktuální počasí na Pacovsku…

…Vypadá to,jako by se čerti ženili,fouká nárazový vítr,nad Táborskem se objevují blesky,začíná pršet a šedé mraky působí hrůzostrašně.
Jak to vypadá u vás v tuto chvíli?

Odpovědi
dědapetr

Brno klid před bouří.

anonym

My to snad už máme za sebou!Bylo to hustý,kroupy,tma jak v noci,hrozivě hučící vítr,přívalový déšť.Všechno to trvalo snad 10.minVýpadek elektřiny,popadaný stromy.Sokolov­sko.Teď už jen slabě mrholí.