tony2412

Jak vyřešit aktualizace W10 na notebooku UMAX VisionBook 13Wa Pro? Více v popisu.

Aktualizace W10 na notebooku UMAX VisionBook 13Wa Pro

trvala asi hodinu a potom to napsalo Dobrý den a ty další kecy a že už je skoro hotovo. No a potom oznámení že Umístění není dostupné, Desktop není k dispozici, pokud se toto umístění nachází v počítači ověřte , zda je zařízení nebo jednotka připojena nebo zda je vložený disk a pakujte akci a další kecy, co s tím? Na displeji nic není jen na ploše koš a dole start, který se neotevře, plocha bez tapety, tmavá, že jsem se na to nevykašlal! Aktualizace která má prej zvýšit moje bezpečí… ☹ /// Dnes v servisu přeinstalace OS bez aktualizací, nemají nejnovější verzi, doma se mi začly stahovat aktualizace asi 10 jich bylo a pak ještě 1803 a po ní nastal stejnej kolaps, takže zítra opět do servisu a uvidím co s tím udělají, technik říkal že se s tímto problémem setkal a po přeinstalaci už to bylo ok. U mě ale ne, co s tím může být?

Odpovědi
jáára

To je zajímavý. Můžeš spustit správce úloh? taskmgr.exe

Edison

To Ti MOŽNÁ povědi v tom krámě… Zkus pohledat více info to problémech s touto aktualizací… Ještě, že na MACu a linuxu se takovýhle věci nedějí… 😉