,,Umíštění není dostupné" pomůžete?

nevíte někdo, jak opravit tuto chybu a dostat se na flashdisk? Vždy, když chci otevřít onen flashdisk onjeví se toto hlášení. Disk smazat nechci mám tam nějaká důležitá data.
Děkuji za odpovědi
Obrázek chyby: https://imgup­.cz/image/LtN2

Odpovědi
Hlada

Jestli to není vadným kontaktem, tak s tím nic nenaděláš. Flashdisky mají omezenou životnost. Důležitá data je dobré mít zálohovaná několikrát. Paměťová média jsou dneska tak levná, že nemá smysl šetřit.

Edison

A jakej tam je souborovej systém? Upozorňuje na to i to hlášení!!

Kelt

Já si pořídil disk 2 TGB disk a nějakým zásahem se na disk nedostanu a mám své poklady několika let nedostupné. Mohu to nechat draze obnovit, nebo znovu získat, co půjde.

Dochy

Buď tam máš souborový systém, který Tvůj počítač (systém) neumí (to může být jak z principu – linuxový systém souborů na windowsech – tak kvůli nějakému rozhašení systému), nebo je na disku nějaká porucha. Doporučuji zkusit otevřít tam, kdes s ním naposledy pracoval, nebo zkusit nějakou lepší live-cd/dvd distribuci linuxu a zkusot se na to podívat tam (dop. knoppix). Případně pak zkusit nějakou distribuci pro záchranu dat.

Ty záchrané aktivity by měl dělat někdo zkušenější (nebo je možné to dát do firmy, která se na to specializuje – mělo by to být asi nejjistější, ale je otázka jestli pro Tebe ta data mají takovou cenu abys za ně profi záchranu zaplatil)

Pepa25

Uvedená hláška se objeví, pokud byl flash disk od posledního zobrazení vysunut (odpojen).