NemamSlov

Ako sa volal kat, ktory vynasiel metodu vesania s dlhym padom?

Nejlepší odpověď
annas

William Marwood (1818 – 1883) byl katem pro britskou vládu. On vyvinul techniku ​​oběšení, která je známá jako „dlouhý pokles“.

Neupravený anglický překlad.

Marwood vyvinul „dlouhý pokles“ techniku ​​zavěšení, které zajišťovalo krk vězňů bylo přerušeno okamžitě na konci klesají, což v zajetí zemřela na zadušení při bezvědomí. To bylo považováno za poněkud druh než pomalé smrti uškrcení způsobené „krátkého poklesu“ metody, která byla obzvláště stresující věznic a zaměstnanců, kteří se požadovalo, aby byli svědky popravy v těsné blízkosti po zrušení veřejných poprav u Pozměňovací návrh trestu smrti zákona 1868 .

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://en­.wikipedia.or­g/wiki/William_Mar­wood&prev=/se­arch%3Fq%3Dwho­%2Binvented%2Bthe%2B­%2522long%2Bdrop%26c­lient%3Dfirefox-a%26hs%3Dtri%­26rls%3Dorg.mo­zilla:cs:offi­cial%26channel%3Drcs

Další odpovědi
marci1

Údajně věšení zločinců „long drop“ vymysleli Angličané.