Boy 13

Akné se zase vrací, co s tím?

Tyden drzin zdravy zivotni styl. Jim hodne ovoce, zeleniny, temer zadne tuky a cukry. Piju vodu s citronem. Po 2–3 dnech se mi zlepsila plet, pupinky a cervenani slo na ustup, ale dnes po tydnu mi zase vyrasily 4 hnisave pupinky a vice jsem zacervenaly a i plet se vice masti. Neni to tim, jak odchazi z tela skodliviny, toxiny? Diky za odpoved.

Odpovědi
autacek

Povím ti tajný recept, tak ne že to někde vykecáš, zkus myself service, funguje to dokonale.