NemamSlov

Ake je najzdravise jedlo na svete?

Nejlepší odpověď
IQ tykve

Bůček. Můj názor.

Další odpovědi
marci1

Nejzdravější jídlo na světě je kuřecí kari s borůvkami a pilafem :http://medispot­.cz/recepty/nej­zdravejsi-jidlo-na-svete.html

Konan-Pain

Jednoznačně veganské.

kartar

Nie je možné asi odpovedať jednoznačne,ale medzi top najzdravšie jedlá by som zaradil asi tieto: tofu,fazuľa,hovädzie mäso,špargľa,pštro­sie mäso,olivy,ja­hody,kivi,obi­lie,zeleninu dozretú na slnku,vaječný bielok. Tento zoznam môže byť dlhší-nie každý dokáže stráviť stopercentné bielkoviny z mäsa,tofu,alebo strukovín.Všetky potraviny by mali byť získané bio spôsobom.