Avatar uživatele
Margarett

Ahojky, mám dotaz 🙂 hrozně se mi líbí takové ty čínské misky se vzorkem. Kde se to dá v ČR sehnat za rozumnou cenu?

Zajímavá 0 před 3422 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dejavu

Viděla jsem je u Vietnamců v Holešovické tržnici, tam, co mají ty své etno předměty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Žanny264

Ahoj, já jsem viděla takové asijské s modrým vzorkem, jestli ti to pomůže, ale nevím z jakého státu jsou :D možná si taky něco takového pořídím, nejsou vůbec drahý :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Margarett

Dejavu: díky za typ, ale nejsem z Prahy a v nejbližší době se tam ani nedostanu :(
Žanny264: Jo, to jsem přesně myslela :) a kde jsi je viděla? Pokud budou v dosahu a za dobrou cenu, tak bych do toho šla :)

před 3416 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Margarett

Dejavu: díky za typ, ale nejsem z Prahy a v nejbližší době se tam ani nedostanu :(
Žanny264: Jo, to jsem přesně myslela :) a kde jsi je viděla? Pokud budou v dosahu a za dobrou cenu, tak bych do toho šla :)

před 3416 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Žanny264

Viděla jsem je na jednom e-shopu- asiafood.cz. Tak asi spíš mrkni, jestli to je to, co hledáš a uvidíš ;) já jsem tam už objednávála a jsem spokojená

před 3414 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Margarett

Děkuju za odkaz :) koukala jsem, že to je přesně, co jsem chtěla a ještě tam mají i plno surovim, které jsem měla problém sehnat, takže fakt díky za tip :) Určitě to vyzkouším :)

před 3411 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Žanny264

Maragrett není vůbec zač, ráda jsem pomohla :) hlavně jestli tam seženeš, co potřebuješ ;)

před 3411 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek