Margarett

Ahojky, mám dotaz 🙂 hrozně se mi líbí takové ty čínské misky se vzorkem. Kde se to dá v ČR sehnat za rozumnou cenu?

Odpovědi
dejavu

Viděla jsem je u Vietnamců v Holešovické tržnici, tam, co mají ty své etno předměty.

Žanny264

Ahoj, já jsem viděla takové asijské s modrým vzorkem, jestli ti to pomůže, ale nevím z jakého státu jsou :D možná si taky něco takového pořídím, nejsou vůbec drahý :)

Margarett

Dejavu: díky za typ, ale nejsem z Prahy a v nejbližší době se tam ani nedostanu :(
Žanny264: Jo, to jsem přesně myslela :) a kde jsi je viděla? Pokud budou v dosahu a za dobrou cenu, tak bych do toho šla :)

Margarett

Dejavu: díky za typ, ale nejsem z Prahy a v nejbližší době se tam ani nedostanu :(
Žanny264: Jo, to jsem přesně myslela :) a kde jsi je viděla? Pokud budou v dosahu a za dobrou cenu, tak bych do toho šla :)

Žanny264

Viděla jsem je na jednom e-shopu- asiafood.cz. Tak asi spíš mrkni, jestli to je to, co hledáš a uvidíš ;) já jsem tam už objednávála a jsem spokojená

Margarett

Děkuju za odkaz :) koukala jsem, že to je přesně, co jsem chtěla a ještě tam mají i plno surovim, které jsem měla problém sehnat, takže fakt díky za tip :) Určitě to vyzkouším :)

Žanny264

Maragrett není vůbec zač, ráda jsem pomohla :) hlavně jestli tam seženeš, co potřebuješ ;)