Nirmoxxx

Zaseklo se mi u židle DXRACER OH/DJ132/N naklápění dozadu a zůstala naklopená, neví někdo, co s tím?

Ahoj, díky.

Odpovědi
Pepa25

Páčka vlevo – potáhnout ven od židle.

JežíšKristus

Když tě všechno zradilo, pomůže ti kladivo.

JK2021

Zkusil bych sundat krycí plasty z bočního/spodního naklápěcího mechanizmu a podívat se, jestli ho něco neblokuje, případně zkontroloval jestli jste si ten spodní mechanizmus jen nezamkl a nezapomněl na to. :D Já nemám sice stejný model, ale podle fotografií a obrázkového návodu je konstrukce všech židlí v podstatě stejná a u té mé jsou kolem plastů u bočního mechanizmu docela velké mezery, takže dovnitř může cokoliv zapadnout. Nebo by možná mohlo být něco s pružinami.