Avatar uživatele
Griffin 4

Poradíte, co mám napsat do přáníčka oblíbené učitelce? (odcházím ze školy, loučíme se)

Ahoj, prosím vás,…Co napsat do přáníčka oblíbené učitelce? (odcházím ze školy, loučíme se)

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odcházím ze školy a mám tam oblíbenou učitelku. Chtěla bych ji na konec školního roku napsat přáníčko, jako že ji mám ráda, že je hodná, atd. Prosím, poraďte, co jí mám napsat do toho, jestliže chci, aby ji to dojalo (klidně k slzám).
Předem děkuji, Griffin 4

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jen ty víš, jaká je a co ji potěší … na druhou stranu i ona tě zná, takže pozná, co je od tebe (ze srdce), to ji dojme a co je jen klišé, co ti poradili jiní … proto ti také nic doslovného neporadím …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ak chceš svoju obľúbenú učiteľku potešiť,
nehľadaj slová, nepýtaj sa iných,
nechaj prehovoriť svoje srdce, svoju myseľ
svojimi hoc, neobratnými slovami, ukáž,
že netrápila sa s tebou nadarmo.

Ako trieda sme v rozlúčke so školou, venovali našej učiteľke dejín umenia „Ťahák“.
ťahák, ako na písomku s výpiskami po nociach písaných, lež nie ako moták z väzenia, ako ten maličký kúsok papiera v dlani stískaný, ale ako pergamenový zvitok z dávnych čias, plný jej obľúbených slovných zvratov a prirovnaní vypočutých počas nekonečných školských hodín bez učebníc…
Veru tak, dokázala nás pritiahnúť k učeniu bez učebníc, k samostatnému vyhľadávaniu informácií v knižniciach (internet vtedy nebol)

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Prostě něco jako: díky za to, co jste mě naučila. Měla jsem vás ráda a byla jste nejlepší!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Loučím se tímto s tou nejlepší učitelkou, maminkou, babičkou, sestrou i dcerou. Nechť je jí jakékoliv břímě lehké a budoucnost světlá. Amen …

před 1799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ne vážně, to byl jen fórek, jde o to, že pokud to nenapíšeš vlastními slovy tak to nikoho k slzám nedojme protože to bude moc šablonovité.

před 1799 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek