markyyyyyyy

Ahoj.Potrebovala bych pomoct.Za tyden jdu s klukem na prvni rande do kina a ja nevim, co si vzit na sebe jak se nalicit.

Jenom jeste. Jak se mam chovat az ho poprve uvidim?mam ho hned obejmout a dat mu pusu?? jemu je 16 a me 14. dekuju predem za pomoc.

Odpovědi
anonym

Podobných otázek jsou tu desítky, ne-li stovky. Používej příště vyhledávač a určitě odpověď najdeš.
Obleč a nalič se čistě a nenápadně. Žádné modely, které by přitahovaly pohledy okolí. Vlepit klukovi hned při prvním setkání pusu, to není také běžné. Počkej si na to, až bude příležitost políbit se. Jinak jako pozdrav stačí běžné „Ahoj, moc jsem se těšila“ . Chovej se přirozeně – tak, jak je ti vlastní. Tím, jsi přece vzbudila jeho pozornost.

Alesh

Hele, asi takto. Je jasné, že jste si poslali fotky atd., čili víceméně víte, co vás čeká a oba do toho chcete jít, čili tohle je v pohodě, už z toho jasně vyplývá, že není potřeba se stresovat. Já bejt ženská, tak jsem vůbec úplně v klidu, nervózní bude on, páč bude mít pocit, že tě musí za každou cenu bavit. Zkus se chovat přirozeně a vždy je přitažlivější, když i zdrženlivě. Do ničeho se nehrň, čekej spíš, co udělá on. Sama ho nelíbej, ani neobjímej. Pokud tě bude chtít obejmout on, tak proč ne. Pokud by ti chtěl dát pusu, tak ano, ale uhni mu, aby ti ji dal na tvář. Pořádně si ho vychutnej, pokud se ti libí a ty jemu a pokud chceš aby to mělo trochu hodnotu, tak na nic nepospíchej, ten vztah musí vyplynout sám, ne ho lámat přes koleno, chápeš? Takže v klídku, jako bys šla do kina s kámoškou. 🙂 Líčení decentní, pokud teda vůbec nějaké, jsi mladá holka, máš nepochybně všechno pěkný, ne? 😉 No a spíš si dát bacha na takový ty věci jako, aby ti třeba nepáchlo z pusy (nejíst cibuli atd.), decentní, kvalitní deodorant to chce, zkrátka aby nic nikde nesmrdělo 🙂 Pěkné oblečení, zkrátka fajnově vystylovaná a problém nebude. Ale hlavně se drž té zásady nepospíchat, pěkně si s ním pohraj, napni ho jako strupu, nech ho rýt rypákem v zemi. Pokud se ti to povede, bude ti zobat z ruky.