Tomasddd

Mám podezření, že mám hacknutý telefon. Co dělat?

Ahoj poradte prosim. Mám podezření, že mám hacknutý telefon. Dnes jsem zkoušel na své cislo i zavolat a slyšel jsem jeden to stejný jako kdyz někomu voláte a telefon vyzváni a hned po tom to spadlo a jako by mi ten hovor někdo vytipl.

Nejlepší odpověď
elkon

Tak dej nastavit tovární nastavení.

Další odpovědi
Hlada

Vykašli se na paranoidní podezření. Prostě to máš rozbitý.
Zavolej na zákaznickou linku.

led

Už rodičia nám hovorili „neotvárajte neznámym“, platí to aj pri mobiloch. Ak máte pocit hacknutia vášho mobilu, počas telefonovania nezabudnite pozdraviť aj hackera, nielen volaného.
Ako prvý krok k náprave, postupujte podľa návodu užívateľa elkona.
2.krok, používajte len overené zdroje.
3.krok, nahrajte si a hlavne používajte bezpečnostné programy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tomasddd

Obnovil jsem tovární data. Ted kdyz vytocim svoje cislo tak to hlásí uživatel obsazen. Ale kdyz zkusím hovor prez FaceTime audio tak to vyzváni a nikdo to nebere. Nevíte proc? Je možné ze je moje cislo nekam přesměrováno? Mam těl IPhone 11