barunka4202

Ahoj, nedávno jsem spala u kámošky a zdál se ná stejný sen. Znamená to něco a jestli jo, tak co??!!

Nejlepší odpověď
www

Znamená to pouze, že jste měly v podvědomí stejný zážitek, před spaním se bavily o nějaké záležitosti, ap., nic víc.

Další odpovědi
Jarisak

Nebyly jste pod vlivem nějakých omamných látek? Že by vám skutečnost připadala, jako sen :) Jinak jste asi spřízněné duše a do roka a do dne bude svatba.

zzzzz

Já si myslím, že stejný sen se dvěma lidem najednou zdát nemůže. Nepíšeš co se vám zdálo, ale třeba to nebyl sen, jen jste realitu v polospánku jako sen vnímaly.

VelkejDíDí

Pokud jsi čekala nějakou odpověď z esoterického světa, pak jsi se nejspíš měla k nějakému esoterikovi obrátit (tedy mluvím o nadpřirozenu). Pokud na to nevěříš, pak si nejspíš to, co se ti stalo s tvou kamarákou, vysvětlíš jedním z argumentů v doposud napsaných komentářích. Pokud naopak jsi otevřená těmto „nenormálním věcem“, ráda bych řekla, že to může znamenat spoustu věcí, záleží na tom, o čem se vám zdálo, zda jste spolu nezažily pár minulých životů, které velmi ovlivňují ty další, tedy i tento „přítomný“. Nemyslím si, že je špatné obrátit se k člověkovi, co se esoterikou zabývá.. mnohdy bys byla překvapená, kolik toho ví a umí 🙂