Mítal

Ahoj lidi je mi 12 let chci zapůsobit na holku která je o rok mladší. Co mám dělat abych na ni co nejlépe zapůsobil?

Nejlepší odpověď
annas

Zkus si projít starší odpovědi na 10 stránkách. Třeba najdeš radu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­29&q=zap%C5%AF­sobit+na+holku&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
quentos

je to stejné jako v každém věku. Chovat se k ní mile, přirozeně, kamarádsky, třeba ji někam pozvat … bohužel na některý holky platí taky vytahování a machrování :{(> to musíš holt odhadnout, jakej je typ

huxa

a také platí pravidlo dospět, ale zachovat si tu dětinskou roztomilost ;)

roxy52

Neměl by jsi v tomhle věku a v tomhle čase spíš než působit na holku,oddávat se spánku??