Elile

Jak zapůsobit?

Líbí se mi jeden kluk ve třídě, ale já nevim jak na něj.. :D Poradíte mi?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=jak+zap%C5%AF­sobit+na+kluka&sa=Vyh­ledat#1105
Doplňuji:
Třeba najdete radu ve vloženém odkazu.

Další odpovědi
Drap

Nech to osudu, časem se to nějak projeví.

terry

Buď svá, pokud se budeš chtít třeba zalíbit, bude to stejně jen na chvíli.
Nepřetvařuj se a buď taková, jaká jsi 🙂.
Každý se někomu líbí a někomu ne, takže se uvidí, jestli jsi ty jeho typ.
Záleží na tom, co ho baví a co baví tebe. třeba jestli něco sportuje apod.

anonym

Tak to nenechej na náhodě. Jestli je to trouba, tak ho chňapni po škole, a ukaž mu rybičky. Akvárko. Nebo ať ti skočí koupit cigarety. Nebo mu pošli smsku. Ale jen jednu a pak pozoruj jestli se nechová jako hovado, že by se s tvou zprávou chlubil.

Kric.ouwner

No podle toho kolik ti je holka 😉 , co jsi pamatuji tak holky balí kluky v každém věku jinak :D , jinak víš li že by tě mohl také chtít dej mu to pořádně najevo ( třeba na nějáké párty ) a pak buď nedostupná a čas od času ho škádli a on si k tobě cestu snad najde , pokaď ne tak řekni třeba kamarádce ať mu to nenápadně řekne , jinak nwm tak mi příjde že to holky dělají :D …