smoulinkaq

Poradíte, jak pomoci sava vytvořit světlejši pruhy na riflích?

děkuju za odpověd
Ahoj jak pomoci sava vytvořit světlejši pruhy na riflích?

Nepoužívejte prosím slovo AHOJ.

Odpovědi
Nassin

Normálně namočíš tu část co chceš mít bílou do sava, uvidíš jak ti to za chviličku zbělá, ale pozor ať se nedotkneš té části kterou chceš mít tmavou.

Zdroj: https://www.wo­menzone.cz/po­radna/otazky/Sa­vo-31169

nyjono

Doporučuji Savo naředit a poté nanést na místa, která chceš zesvětlit.
Lépe je to dopředu vyzkoušet a hlídat dobu.
Zagoogli savování.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

Nechápu, proč bys nemohla použít slovo ahoj. Je to normální, běžně používané české slovo a nikde zde není psáno, že se nemá používat a že se má zdravit pouze Dobrý den.
A … taky, slovo prosím, bývá odděleno čárkou. 😊😊

Dochy

hmmm a odpověď na „Poradíte, jak pomoci sava vytvořit světlejši pruhy na riflích?“ může být: „Ano, poradíme“, nebo: „Ne, neporadíme“ 😉
Jako by tedy nestačilo odstranit to Ahoj, nebo za něj dát čárku ☹

Nassin

Ty (my) tady nejsme od chápání.