Ahoj,chci se zeptat,co se stane,kdyz neprevezmu objednany balik,jeste neplaceny a o ktery uz nemam zajem,Budu ne platit?

doruceni baliku

Nejlepší odpověď
lerak14

ne nebudeš prostě ho nepřeber a pak se domluv s odesílatelem ale záleží jak jsi ho objednal
pokud jsi nic nepodepsal tak se nic neděje

Další odpovědi
flodur

Rád bych odpověděl ale nevím co znamená <<< Budu ne platit?>>> Už je v další otázce vše v pořádku! NIC SE NESTANE A NIC NEBUDEŠ PLATIT.Balík nemusíš převzít to je jen tvoje věc.