Jrkuft

Aditiva benzínu? Benzínky?

Někdo mi doporučil od Vifu Super Benzin Aditiv.Kvůli volnoběhu.
Tankuju vetšinou u molu,shellu atd. Který už mají aditiva v sobě.

Nebude to problém? Nesmíchá se to nějak? Nebo nejsou už stejný?

Díky

Odpovědi
mosoj

Sám říkáš, že v prémiových benzinech aditiva již jsou. Tak na co vyhazovat peníze. Osobně aditiva občas používám , ale tankuji u TANK ONO neaditivovanou 95. Nicméně tento benzín jezdí lépe, než údajné aditivované benziny od jiných prodejců, ale aditiva motor hlavně čistí.