Kde jsou benzínové pumpy, kde se dá tankovat speciál?

speciál nelze všude sehnat. údajně končí a jaká je náhrada, je nutné seřídit motor?

Odpovědi
mojitek

Nevim do jaky strojovny tankujes…ale i kdyby zrusili 91 oktanu,tak neva,95 oktanu tam muzes dat,to ti pist nepropali.
Doplňuji:
No taky jsem uz nekde slysel,ze Special ma byt uplne zrusen.Ale staci natankovat 95okt. a namichat olovo,ktere tam koupite.

dave09

Na mnoha pobočkách české Benziny se speciál stále nabízí. Vyhledat si je můžete na odkazu ve zdroji.

Náhrada speciálu spočívá v tankování Naturalu a dolévání speciální příměsi, která nahrazuje dřívější olovnaté benzíny.

Zdroj: http://www.ben­zinaplus.cz/cz/pa­liva/91-special.html

lemra@lina

Klidně berte Natural, ale dejte tam aditiva. Jenom pozor, může to uvolnit úsady.

mojitek

Proc ty palce dolu?
Není zač…