kwisty

Achatiny – vajíčka

Dobrý den chtěla bych se zeptaat jakou by měla mít vajíčka Achatin reticulat teplotu, aby se co nejdřív vylíhla za 5 dní jedu totiž na dovolenou a bude se o ně starat babička a ta jim dá najíst a nebude vědět co snimi :)
Doplňuji:
na internetu píšou že jakmile se nevylíhnou do 3 týdnů tak už nikdy tak 6 týdnů asi těžko

Nejlepší odpověď
www

Záleží na druhu, líhnou se za 2–6 týdnů:
Doplňuji:
Buď alespoň tak laskava a přečti si odkaz, je tam téměř vše.
A nebo počkej na další odpovědi, případně navštiv specializované stránky.

Zdroj: www.achatina.wbs­.cz/Navod-k-chovu.html

Další odpovědi
Lucijej

Teplota stačí pokojová. Ale termín vylíhnutí ničím neuspíšíš.

kwisty

A ptala sem se na teplotu ne dobu

terry

Ptala ses na teplotu, aby se co nejdřív vylíhla, jak sama píšeš.
To znamená, že ti jde i dobu, ne jen o teplotu.
A dobu neuspíšíš. Ani teplotou..
A…než začneš s chovem, čehokoli, měla bys vědět, jak chovat. A také, proč se páří v době, kdy pak očekáváš mláďata při odjezdu na dovolenou?

www

Ano, to máš pravdu. Dobu jsem tam dal navíc, abys s tím počítala pokud jdeš pryč, sorry. Teplota, vlhkost k chovu tam je taky. Nebo si myslíš, že se musí va vajíčka zahřívat jako slepičí? 😁