tom004

A pak že jsou nepřizpůsobiví!!!

Následující článek pochází od Čecha žijícího v Dánsku:

Žiji v Dánsku kde se teď se odehrává nový koníček – Hobby Cikán.
Každý pátek přijede na dánské hranice celý autobus Cikánů ze Slovenska.
A na hranicích se dožadují azylu. Dánové je nesmí dmítnout, jelikož,
státní kanceláře otevírají až v pondělí. Do té doby umístí Cikány v táboře a
zároveň Každé osobě vyplatí kapesné na celý víkend. Je-li velká rodina,hodně
dětí (zjistilo se, že někdy nejsou ani jejich),tak dostanou hezkou částku. Cikáni
pak jdou v sobotu nakoupit, utratí všechny peníze a v pondělí se ukáže, že
nemají právo na azyl.Pošlou je sice zpět, ale s pořádnou kořistí.Týden na to
jsou tu zase a začne to znova. Dánský imigrační systém je takový, že je nesmí
ihned na hranicích odmítnout, i když přijedou třeba podesáté. A vždycky na
víkend,jinak by byli vyexpedováni ten samý den. Cikáni se dokonce svěřili
jednomu novináři, že oni nikdy nepracovali a pracovat nebudou, protože se k
tomu nenarodili a dokavad si můžou
sehnat věci jinak, tak proč pracovat.
Doplňuji:
Informace je od kamaráda. Jeho bratr,tam žije asi 25 let.

Odpovědi
dědapetr

To není přizpůsbivost to je vychcanost a jsou to paraziti solečnosti.

franku

Oni se bezpracně dokážou přizpůsobit pokud je z toho nějaký užitek.

hanny 2

Jasně,mají přizpůsobenej mozek jen na to,na co chtějí!
Doplňuji:
Přišlo mě to meilem s názvem"Nová zájmová činnost cigánů v Dánsku"

ten který je

Pokud bude i nadále Dánsko tak štědré,těžko se zbaví takových parazitů.Mají problémy s muslimy a ted ještě tohle.No ale když jim to vyhovuje tak proč ne…

anonym

tome004,kde jste to četl?Podělte se s námi,jestli je to pravda,no tak to jsem zvědavá,jak se Dánsko k tomu postaví.Mám na mysli změnu zákona,jiná případná ošetření.

arygnoc

nj, evoluce.

tom004

Takže to za chvíli poběží všemi cestami. já se ji dověděl u vínečka.