A co děti? mají si kde hrát?

co si myslíte o soucení strany zelených a Vostárka o tento slogan?

Nejlepší odpověď
casey

osobne bych se nesoudil, kazdej si vzpomene na znamou kapeelu a pisnicku a nemyslim, ze by za tim lidi hledali neco vic. Bursik nabizi 75 tisic. uvidime jestli to bude stacit. Vostarek sice argumentuje, ze mu nejde o penize, ale nechce byt spoovan s politikou, ale presto chce krom omluvy pul milionu. A pak, ze nejde o penize.

Další odpovědi
anonym

Nevím nic o tomto pánovi,který si tento slogan vzal za svůj.Můžu jen říci,že už téměř v praxi a to i tady,kde žiju,je to pro děti čím dál tím horší.My,když jsme byli malí,nebylo pro nás těžké si hrát kdekoliv.Teď,vy­běhnout někam na trávu,hrát si,začutat,je pro ně nadlidský výkon.Najít kus placu,který by nikomu nepatřil,neměl ho pronajatý,není lehké.Chceš na hřiště?,těloc­vičny?,zaplať­.Nám stačilo zazvonit na školníka.Tak bych odpověděla katapulťákům-nemají.Nemají si kde hrát.

MacChill

Trochu kopírka…

petka

Už jen díky tomu,že je toto téma zprávou dne,mají dost velkou reklamu.Otázka je,jestli dobrou nebo špatnou, možná i cílenou? Každopádně můj názor je,že v dnešní době plné fenoménů autorství bych něco takového raději neokopírovala.

anonym

petka-špatná reklama je také reklama :)