redy

22ho je konec roku?

Ať votáčím jak votáčím můj kalendář končí 22ho.Sem si toho nevšimla,až teď, koho by to taky napadlo že rok končí o devět dní dřív, než ty ostatní :)
Otázka je, máte doma kalendář kterej končí dřív než 31ho?
Děkuju

Nejlepší odpověď
beer

Většina solidních stolních kalendářů má většinou týden, dva navíc, aby si lidé mohli koupit nový.
Naopak chybějící údaje v platných kalendářích mají jen zmetky, ale i to se stává ))

P.S.: stolní kalendář díky rozmanité domácí elektrotechnice nepoužívám již řadu let.

Další odpovědi
Drap

Ne, takový kalendář opravdu nemám. Kupuji kalendáře pouze kompletní.

anonym

Že by se Mayové o rok ´uťali´ a konec světa bude ´až´-´už´ letos? – konec kalendáře, konec všeho…
😉
Ne – přiznám se, že nemám vůbec žádný papírový „votáčecí“ kalendář, stačí mi hodinky, mobil, počítač…

Džanička

To by mě taky nenapadlo, můj kalendář končí 12 ledna 2014, což je o jednu stranu víc než obvykle.

badisko

Nemam zadny kalendar … jsem v neustalem kontaku s PC a mobilem .. vsechny dulezite data mam v kaledari sluzby microsoft a v hlave .. co se tyce noveho roku ..tak ten uz jsem slavil 31.Rijna o svatku Samhain ..