Avatar uživatele
savana

2 nájmy na nebytové prostory

Dobrý den,v lednu 2007 jsem uzavřela nájemní smlouvu nebytového prostoru-kanceláře na dobu neurčitou.S tím,že jsem tyto prostory mohla využívat i na bydlení s dcerou s vědomím majitele.Majitel mi pak(během měsíce) nabídl prostory jiné-bytové,ale ve stejném objektu (s tím,že směnu mám písemně doloženou).Novou nájemní smlouvu mi ale nedal.Přesto mi dal souhlas k trvalému bydlišti.Původní výše nájemného byla 1190,–Kč.Po dvou letech ji zvýšil na 5000,–Kč.Po 3 letech na mě podal žalobu za neoprávněné užívání bytu,na který nemám nájemní smlouvu( i když původní písemně sjednaný nájem jsem platila) a dostala jsem od soudu příkaz na vystěhování .Původní smlouva na nebytové prostory ale stále není ukončena.Jak mám jednat co se týče výpovědi z nebytových prostor?Mohu dát okamžitou výpověď?Navíc tyto nebytové prostory (když mě přestěhoval jinam)okamžitě pronajal jiné firmě(takže mi ani neumožnil je využívat).Takže na tyto nebytové prostory jsou dva nájemci i smlouvy ,včetně placení nájmu ze strany mé i druhé firmy. Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bičiště před 4896 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jambalaya

To bych viděla na komzultaci s právníkem. Tady je jen spousta kecalů 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek