marcelina

1. Ako si predstavujete muža, ktorý by vás očaril na prvý pohľad?

Postupne budem pridávať ďalšie otázky na ktoré čakám zaujímavé odpovede :)Nebojte sa, pripravujem aj otázočky pre mužov. A to preto, aby sme sa lepšie spoznali, porozumeli si a vedeli spolu lepšie vychádzať v rámci vyťahov. Myslím že to bude zaujímave :)

Odpovědi
hanulka11

První setkání a hned očarování.....? Na to nevěřím, ale když to je ten pravý tak to člověk mnohdy pozná ,takové to souznění, jen se podíváte a už víte co chtěl říct .Je vám s ním dobře i když spolu mlčíte. Nebo si stále máte o čem vyprávět, je vám s ním prostě dobře. A to se vám rozlije taková pohoda a klid, že už ho nikdy nechcete opustit.

anonym

To uz je asi bez predstavy-proste preskocila jiskra a je to.

led

Moment…
otočila som hlavu…
stál tam…
môj manžel.