helcaify1

Zvětšení prsou

Nechci podstupovat operaci (silikonová) ani do sebe cpát prášky, po kterých žena třeba jen přibere.Je nějaká šance jak díky přírodní metodě zvětšit prsa a nepoškodit si zdraví?

Nejlepší odpověď
iceT

Prsa rostou při nabírání váhy,takže to nic,ale nemyslím,že na zvětšení prsou jsou nějaké přírodní metody,ale co zkusit třeba posílení prsních svalů?Když už nic jiného,tak budeš mít hezký dekolt a to i bez zvětšování.
http://zeny.e15­.cz/clanek/kra­sa/zpevneni-prsou-na-nekolik-zpusobu-

Další odpovědi
briketka10

podle chlapů prý pomáhá
pivo a tatranky to mi říkali
od malička :))
Doplňuji:
a to pívo jen černý ..

LuK4S3k CZ

Dej si pod tričko třeba dva melouny a máš zvětšené prsa a je to přírodní :D

briketka10

jinak používej různé
zvedací podprsenky :)