Nik92

Jak dosáhnout (přírodní metodou) zvětšení prsou? Existuje vůbec něco takového? Pokud možno prosím osvědčené způsoby

Nejlepší odpověď
meTTax

Když budete po dobu jednoho měsíce stále mnout svá prsa a říkat " Kolo kolo mlýnský.. " měly by Vám vyrůst.

Existuje i mužská verze , ti však říkájí Šnečku Šnečku vystrč růžky ..

Další odpovědi
Wang

Neexistuje nic (ani přírodního), co by trvale a prokazatelně zvětšovalo prsa … (neberu-li v potaz slámu).
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potrebuju-neco-na-rust-prsou-nejaky-original-odpovedi

Pájo tu přesto jednu zaručenou přírodní metodu uvádí, jde o to, jestli by ti to stálo za to. Přece jen i ta je dočasná.

Kohut57

Jíst kedlubny a pít černé pivo. Nesportovat silově .

Damiana

Plavání je dobré na posílení prsního svalstva. Kdysi se říkalo, že prý jsou účinné i bílkoviny obsažené v drůbežím mase. Pak také jemné krouživé masáže prsů pupalkovým olejem lisovaným za studena. Jsou to takové babské rady (kromě toho plavání – to je fakt účinné:-)))
Jo a nosit správně padnoucí podprsenku a moc nedělat sporty, při nichž se prsa otřásají. Ale to se týká spíš jejich pevnosti.

ad Kohut57: Kedlubny? Možná tak spíš vstrčit do podprdy ne?:-))))

venkovan

Těhotenství – alespoň na chvíli.