kikuše kiki

potřebuju něco na růst prsou…nějaký original odpovědi???

Nejlepší odpověď
Tom20

Tak si je šmrdlej rukama a říkej:Rozvíjej se poupátko.:-D

Další odpovědi
Pájo

Některé přípravky to „umožňují“.

Pro růst:

  • Beauty Bust Balance
  • Perfect Brust
  • NN ADD BUST
  • RENUTO Decolen
  • Stimulen P

Pro zpevnění:

  • Dermacol Enja Push-Up
  • ELANCYL Remodelant Buste
  • FC Bustyceutical
  • Náplasti na poprsí
  • Phytoderma gel

Přestaneteli brát/mazat efekt se později opět vytrácí.

Přírodou zaručená metoda:

  • zvětšení prsou… a zcela přírodní cestou… dojdete v těhotenství

I tento efekt však pomíjí…

Martulka0408

Ahoj, nic neexistuje. Max. to těhotenství, jak již bylo zmíněno, ale jak přestaneš kojit, tak si tam, kde jsi byla předtím ( v mém případě, ještě hůř :) ) Nezbývá, než se s tím smířit nebo si pošetřit 70 000 kč :) Nebo si kup pořádnou push up :) http://www.otto-shop.cz/d-5476531-push-up-podprsenka-lascana.html

anonym

Kikusko, verte mi , nic neexistuje. -iv-

venkovan

Tělo si poradí a jednou budeš ráda, že je máš tak akorát a ne nafukovací měchy. Pokud budou zdravá, tak ti přinesou stejné příjemné pocity při milování jako ty suber balóny.
Nepodléhej kampaním, že velká prsa je to po čem muži touží. Mezi nimi najdeš sem tam nějaký ten kousek který víc ocení povahu děvčete než fackovací prsa (když s nimi zatřeseš před jeho tváří).
Važ si sebe sama, na velikosr prsou by ti neměl ubírat sebevědomí.