Mika47

Je pravda, ze piti piva zvetsuje prsa?

Doplňuji:
Kdyz ne pivo, tak co?

Nejlepší odpověď
Funna

Jasně, protože začneš přibývat na váze…a to všude! .-)

Další odpovědi
anonym

Určitě ne, aspoň to na sobě nevidím.

www

Není, jedná se o dávno překonanou frázi. Můžeš maximálně přibrat na váze včetně prsou, toť vše.
Doplňuji:
Buď pár let počkat, nebo implantáty.

Anuket

No to nevím, byly časy, kdy jsem pivo pila dost, ale že by se to v horní partii podepsalo, to nehrozilo.
Jaké tak co? Nech volný průběh dospívání, znám případy, kdy se slečnám „rozrostly“ prsa až po dvacítce. Necpi do sebe žádné sajrajty, to je ta nejhorší možná varianta.

Braník

je to pravda,já už mám skoro trojky

bolak

to by museli mit zasenesený trubky estrogenem..

Natty*

Spíš se zvětšuje pupek.

tono

Pivo prsa určitě nezvětšuje, ale byla jsem na přednášce chiropraktika Ing. László a ten nám tam předváděl, jak lze provádět rukama kroužení, aby se uvolnil lymfatický systém na prsou a uvedl, že pokud budeme kroužit na opačnou stranu, tak to je výborné na růst a zvětšení prsou. Takže svléknout a ruce na prsa a provádět kroužení. Řekl, že to musí být 39× denně. To číslo je prý dané zkušenostmi z minulosti. Takže jen předávám jeho radu dál. Zdravím.