Monča.R.E.T.

jak si mám zvětšit prsa?

Doplňuji:
něco jinýho než plastyka a vycpávky není?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou i podprsenky, které opticky velikost prsou zvětšují.
Také řada kosmetických firem nabízí „zaručené“ přípravky na zvětšení prsou.
Řekla bych, že kdybys „podráždila“ dotazem internet, tak by sis dlouho měla o čem číst.

Další odpovědi
Michal Kole

Nech si raději malé. Velké prsa jsou těžká a pak se předkláníš dopředu a křivíš a deformuješ si páteř (tuším, že kyfózu)

a operace by ti pak znemožnila nebo zkomplikovala otěhotnění a pak následné kojení novorozence
Doplňuji:
Cvičení, třeba plavání.

Kohut57

Dnes jsem viděl na plovárně takových umělých strašidel, že bych to raději nechal na přírodě. Recept podle věku a dispozic, jinak je to těžké. Jinak opakuji karamelové tmavé pivo a kedlubny.
Doplňuji:
Když budeš plavat silově, nebudeš mít prsa vůbec. Nebo jako chlap.

zzzzz

Můžeš si nechat odsát tuk z břicha a nechat si ho vpíchnout do prsou. Ale budeš na to asi šetřit hoooooodně dlouho. Jinak kvalitní a dobře zvolená velikost podprsenky, dělá zázraky, podívej se na Agátu Hanychovou.

mikaela

no, ponožky určitě zaberou:D ne, zkus pivo a cvičení. To druhý ti sice prsa nezvětší, ale posílí – tím pádem prsa vyniknou o něco víc. A plastiku nikdy! Nemáš jistotu, že operace proběhne v pořádku a prsa jsou navíc nepřirozená. Kdo by v sobě chtěl nosit kusy plastu? To budu mít radši malá prsa..

venkovan

Zkus včely. A nebo sršně.
A když ne, tak o velikosti prsou začni uvažovat až dospěješ.

Damiana

Zkus posilovat, masáže – nejhezčí jsou pevná prsa, nemusí to být nutně balóny…:-)
A doporučuji ti tuhle podprsenku, zaručeně budeš spokojená. Lepší je už jen od Victoria Secret, ale také čtyřikrát dražší – Wonderbra je ale kvalitou srovnatelná.
http://www.moje-pradlo.cz/damska-gelova-push-up-podprsenka-wonderbra-8144-full-effect-bra.html

anonym

Nechápu, každý kluk má radši nějaké. Malá, velká, špičaté, oblé, protáhlé, atd.

Reuef

http://www.plas­ticka-chirurgie.info/

Adéla Joon

„Push-up“ podprsenka?? (:

pusinka50

Před prvním porodem to lékaři opravdu nedoporučují. Velké riziko je, že po operaci nebudeš cítit bradavky, čili ani při něžnostech při sexu. Navíc se ti po operaci mohou přidat komplikace, stačí malé nastuzení a jizvy se ti mohou otevřít a těžko srůstat apod. Pravdu má Michla Kole, že velká prsa deformují páteř a víc bolí záda. Vím, o čem mluvím. Posiluj cviky na prsní svaly a kup si push-up podprsenku.

Sassy

Jj, nech si raděj malá, ona to není žádná katastrofa. :) Já mám také malá prsa a měla jsem z toho mindráky a kluci na mě pokřikovali, že jsem jak prkno, ale dnes už nemám zapotřebí nosit mega vycpávky, nedělá to ze mě přece lepšího člověka, lepší ženu. Je to hodně o psychice. A taky o věku.
Navíc není až tak důležitá velikost, ale tvar a pevnost.

Na speciální příležitosti si pořiď push-upku a když jsi doma, tak užívej toho, že ti nic nezavazí. 🙂

Ještě bych chtěla doplnit, že nosit často push-upku není pro prsa zdravé.
Samozřejmě občas si ji vzít můžeš, ale na denní nošení, nebo na doma si pořiď něco pohodlného. A hlavně: Ve správné velikosti! Viz. www.spravnapod­prsenka.cz

A jestli máš kvůli prsům nízké sebevědomí, tak nekoukej do časopisů, ale mrkni na tuto stránku – najdeš tam, jak vypadají opravdová prsa a ne ta retušovaná. http://www.007b­.com/breast_ga­llery.php