kuba123

Dobrý den, je pravda že pokud naformátuji disk u Windows 7 tak lze použít key od naformátovaného Windows ještě 1?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou dvě možnosti

  1. máš Win OEM – tedy je můžeš na daný počítač (jen na daný počítač) instalovat kolikrát se ti zamane, klíč je pořád platný (tedy klíč platí po celou existenci tohoto počítače bez ohledu na počet reinstalací)
  2. máš plnou verzi Win (tzv. krabicový soft) – můžeš jej instalovat kolikrát chceš a na kolik počítačů se ti zamane, jen nesmí být v danou chvíli nainstalováno více počítačů, než máš zakoupených licencí

Další odpovědi
setapouch

Na jeden a ten samý HW můžeš instalovat kolikrát chceš.