pizlicka

pomaly start windows 7

, mám takový problém s Windows7ultimate a potom i profesional. Po instalaci aktualizace SP1 se u první nainstalované verze Windows projevilo cca 10minutovým spouštěním systému,(černá obrazovka z logem)zároveň se už při spuštěných windows extrémně dlouho instalovaly ovladače USB, tiskárny … Tento samý problém nastal W.7. profesional SP1. U předchozí verze se tento problém odstranil odinstalováním SP1 a zakázáním aktualizací. Podotýkám že nový systém jsem instaloval se zatrhnutým formátováním disku před instalací . Teď se vrátit nijak nelze, zkoušel aktualizovat ovladače, i bios. Počítač má velké výkonové rezervy (intel core i5 3,33GHz, 8GB DDR3. základní deska je Intel DP55WB).Předem děkuji za
Doplňuji:
podotykam,ze v prvním pripade problém nastal po nainstalovani aktualizace SP1 a ve druhem pripade se jedna o cistou instalaci.(HDD 500GB SATA 7200 PRM)

Odpovědi
Tw!st

No, u těch specifikací počítače by si měla říct jaký máš harddisk na kterém máš systém a jaké jsou jeho specifikace ( rozhraní, RPM,…) pokud chceš do toho počítače investovat tak si kup nějaký rychlejší HDD ( 10 000 RPM, SATA III ) nebo SSD disk. pokud nechceš investovat tak ti to moc nepomůže ale zkus 1. dej start a do vyhledávání napiš msconfig → spuštění počítače → upřesnit možnosti → tam jak je počet procesorů tam vyber kolik máš jader v procesoru ( čím víc, tím líp ). dále používám program advanced systemcare, stáhnout si můžeš free verzi nebo si můžeš dokoupit pro verzi ( free stačí ) a v toolboxu vyber správce spouštění a u programů které hned při spuštění počítače dej zpozdit nebo vypnout.

badisko

No nejdrive se podivej co se ti spousti pri startu …a nepotrebne veci zakaz ..!!
service pack tam dej !! aktializace jsou nutne !! uz kvuli zabezpeceni a dalsim vychytavkam ..jak radi kolega ASC Advanced System Care nepouzivej kdyz nevis jak na to akurat si dodrbes system.. programy atd ..staci toto…http://ww­w.slunecnice.cz/sw/ccle­aner/ .....na cisteni …a v pc se vzdy hodi revo uninstaler http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/uklid/re­vo-uninstaller/ ma taky zakazani spousteni programu spoustenych po startu mimo jine ..zde je navod kdyby jsi nevedela k cemu to slouzi..http://ex­trawindows.cnew­s.cz/revo-uninstaller-rychle-vycisteni-pocitace
PS;bud jsi na profilu od stare nabo jses transvestit jinak si do nedokazu vysvetlit …;D

pizlicka

badisko,nezlob,jsem to ja,krasna,dlou­hovlasa hnědovláska 🙂 pižlička.ja pisi,pritel diktuje 🙂 dekuji mo za cenne rady,jeste něco urcite pisnu do diskuze za podotazku.

badisko

:D…