sisi0110

Příkazový řádek ve Windows 7?

Existuje ve Windows 7, něco jako řádek na zadávání příkazů? Jestli mě neklame paměť, tak na tom principu, co myslím fungoval MS-DOS. Ale je to doba a už si tím nejsem jistá. Jsem jen prostý uživatel osobního počítače:)

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Existuje, naleznete ho v nabídce start, v příslušenství. Většinu příkazů také můžete vyvolat napsáním do pole Spustit. Některé funkce se bez něj stále nedají ovládat.

Další odpovědi
NickD

Ano.
V nabídce START volba „Spustit“
Pokud tam není,tak pravým na Start/Vlastnos­ti/záložka -nabídka Start-přizpůsobit a dole zatrhnout-Příkaz Spustit