nimecacek

Co je lepší windows 7 nebo windows 8

Nejlepší odpověď
brillant

těžko říct každému vyhovuje něco jiného

Další odpovědi
Bedy

Já bych radši zůstal u Windows 7 a počkal si spíš na nějaké Windows „9“. Od Microsoftu je to zase nový systém a vzpomeňte si, jak to bylo s Vistama – docela průser…
Na počítač s nedotykovou obrzaovkou bych doporučil spíš Windows 7, na počítače s dotykovou obrazovkou to je jedno, asi spíš bych počkal na reakce uživatelů a pak se rozhodl pro koupi.

U Microsoftu to jde hezky napřeskáčku s těma systémama. (D=dobrý, B=blbý):
Windows 95(D), 98(B), 2000(D), Millennium Edition (B), XP (D), Vista (B), Windows 7 (D), Windows 8 – logicky vychází blbý…
Ale nejlepší Windows byla asi verze XP, to je opravdu „zlatý důl“…
Já osobně používám Debian Linux. Můžu doporučit – www.debian.net

Zdroj: http://proc.li­nux.cz

Orange

Windows 8. Ve všem.

anonym

Záleží na vás co vám lépe padne do oka. Windows 8 mají v jádru upravené startovací výkony, tak že je o něco rychlejší (v řádu 5 – 10s – běžný uživatel toto nezaznamená), dále je tam nově režim Metro ( http://smartma­nia.cz/images/2012/Win­dows8.jpg ) a zrušená nabídka Start, dále nevím jestli to již opravily ale když jsem ho testoval na svém procesoru od Intelu, tak my Windows 8 házel BSoD (s tím že nelze nainstalovat na procesor který nepodporuje Hardwarovou akceleraci!). Z osobního hlediska doporučuji pokud bude aktivní podpora + aktualizace zůstat na Windows 7 popř. Windows XP

zzzzz

Asi nejdu z dobou, ale mi nejvíc vyhovuje XP.

ven.cik

Pro mě Win7, na Win 8 bych si těžko zvykal, ale třeba na tabletu bych chtěl Win 8… Ale podle toho jak to vyhovuje tobě..

OLDA321

Já sám mmám win 7, jsem si spokojený, můj počítač spíš využívám ke hraní her. Nové hry tam rozhodit jdou podle mě určitě, ale ty starší si myslím, že asi nepůjdou.Ale 8 maj zase dobrej design a spoustu výhod, ale podle mě je to spíš na tablety

Miru1

rozhodně Win7 Win8 je dobrá možná tak pro tablety jinak horor.

Mira200

já mám radši win8 ,protože je rychlejší