robin

wifi v mobilu

najdu někde návod na nastavení používání wifi v mobilu LG KM 900?Mám doma wifi router tak by to neměl být problém,ne?Ale stále to po mě chce nějaké heslo,které neznám.

Odpovědi
anonym

síť wifi, bys měl doma mít krytý heslem, jinak se na tebe může kdokoliv připojit.. Jinak pokud to heslo požaduje, tak tam heslo nějaký nastavený je. Když se připojujete pak na free wifi někde třeba v KFC, tak by se to ptát nemělo.. zkuste to

takže si zjistěte heslo..