Mika47

Kolik stoji wifi do MOBILU?

Doplňuji:
Ja mam mobil s wifi ale mam tu nabidku vlastni wifi… Jakoze ten mobil vysila wifi a ja si ji platim. Tak by me jenom zajimalo jestli je to drahe.

Nejlepší odpověď
www

Zálěží na mobilu. Do některých se dá stáhnout aplikace zdarma, do jiných se kupuje přídavné a drahé zařízení.
Dej do Google tvůj mobil, wifi připojení a uvidíš.

Doplňuji:
Mluvíš o dvou věcech.
Připojit se na wifi můžeš zdarma u poskytovatele připojení (úřad, restaurace, soused, ap.), nebo mít připojení placené od poskytovatele (doma), když nemáš možnost využívat wifi zdarma.
V obou případech ale můžeš vytvořit ze svého mobilu tzv. hotspot a na bízet připojení ostatním zdarma.
V případě tvého placeného připojení vše ale platíš jen ty.

Další odpovědi
Bedy

Takže Vy v mobilu máte nabídku vytvořit si vlastní wifi – dobře.
Určitě nečekejte nějakou závratnou rychlost takového internetu, protože mobil musíte připojit na internet od svého mobilního operátora. A ty rychlosti nejsou vysoké a co se týká ceny – no pokud nemáte objednaný internet v mobilu, tak za hodinu započatého připojení zaplatíte kolem 15Kč (záleží na tarifu a operátorovi).
Taky tam je docela drsný limit na stahování (FUP) – často kolem 50MB, po překročení tohoto limitu se internet rapidně zpomalí.

Operátoři nabízejí různé balíčky a tarify s internetem v mobilu, doporučuju na stránkách Vašeho operátora na to kouknout. Třeba takové O2 prodává takový ten běžný internet v mobilu za 150Kč měsícně.