Kroupič

Jaký je nejlepší tarif a který vy doporučujete ?

Nejlepší odpověď
tom004

„Nejlepší tarif“, podle mne není žádný. Tarif si vybírá každý podle svých požadavků,levné volání,SMS,volání zdarma v síti,internet,před­placené karty,nebo na smlouvu a jakou,u jakého operátora atd.

Další odpovědi
JanyOK

Každý tarif má svoje výhody a je v něčem dobrý, jen všechny mají svoje ALE......

Tom 119

Porovnání tarifů mobilních operátorů, a to i neveřejných nabídek je třeba zde :
http://cenyvo­lani.cz/srovna­ni-tarifu-mobilnich-operatoru-v-cr/
Neomezený Tarif se dá sehnat již za 499,– Kč. Volání a SMS neomezeně a 500 MB data…

Jirvas

Tarif tobě na míru lze získat na různých srovnávačích, které porovnávají nabídky napříč operátory a dokáží vyjednat i neveřejné výhodné tarify ( http://www.use­treno.cz/tari­fy/ ). Operátor nabízí občas fakt skvělý nabídky, levnější a s více volnýma minutama

MarkettB

To samozřejmě záleží na tom co potřebuješ, jestli víc volat, psát, internet. Já třeba hlavně volám a chci být kdykoliv online takže já mám tarif od mobil.cz.Mají i tarify bez závazků a můžeš si vybrat z různých balíčku. Mají hodně dobré ceny, já si třeba dobíjím 250kč měsíčně a mám 200MB internetu a volání za 1,90.