Bullner

Mám v mobilu internet, ale nemám wifi. Dá se něco dokoupit, abych měl něco jako připojení na wifi?

Dá se něco dokoupit , abych měl něco jako připojení na wifi ?

Nejlepší odpověď
cochee

Teoreticky to možné je, ale prakticky to asi neexistuje. Mobil by musel podporovat USB OTG, to je jedna věc a druhá, wifi „dongle,“ které bys koupil, by musel podporovat přímo Android ve tvém telefonu; ve Windows by to bylo jednoduché: nainstalovaly by se ovladače toho wifi udělátka a šmytec, ale tohle v Androidu nelze.

Další odpovědi
Hawajka

Pokud' máš v mobilu internet,tak nepotřebuješ wifi.Když máš internet v mobilu tak se můžeš připojit všude.Ale když nemáš internet v mobilu,ale jen wifi připojení,tak se můžeš připojit jen v oblasti kde je wifi na wifi.
Wifi si můžeš koupit skoro kdekoliv.
Ale když nemáš nastavené,že se jde připojit na wifi,tak máš smůlu.To ti pomůže jen ten internet v mobilu.
Jinak sik wifi můžeš koupit různě v obchodech s lektryckými potřebami,nebo přes e-shop.