bolak

Kolik stojí internet v mobilu?

Jsou tam i nějaké paušály nebo se platí jen za stahovaná data?
A dají se s tím bez problémů číst např zprávy na zpravodajských serverech, projíždět mapy, hledat na idosu a podobně?

Nejlepší odpověď
beer

Věci, které popisuješ, můžeš běžně dělat za 139(Tmobile) až 177(Vodafone) Kč/měs. s internetem od všech operátorů.
Pokud bys chtěl navíc stahovat mp3, prohlížet videa na netu ap., časem ti dojde předplacený limit dat (100–150MB dle operátora) a tím se ti net výrazně zpomalí, peníze navíc to ale nestojí. Každý operátor má ale další tarify s jiným množstvím dat pro náročnější uživatele, ty jsou ale také dražší.
Mimo tohoto lze také kupovat u operátorů net na den, týden atd. – opět s přiměřeným množstvím dat.

Další odpovědi
MacChill

Ano, podívejte se na stránky svého operátora nebo se stavte na pobočce – tam vám taky poradí. Dají se na tom číst zprávy, projíždět mapy i hledat na idosu, ale také záleží na mobilu , konstrukci, velikosti displeje a rozlišení

Babunka

Má osobní zkušenost:
U O2 si při dobití kreditu nad 300 kč můžeš vybrat jednu výhodu. Vyber si tedy internet v mobilu na 4 týdny za 80Kč. Po uplynutí této doby můžeš platit 40Kč/týden. Na tvé popisované účely to bohatě postačí. Já jsem tento internet využívala s Nokii 6300 (celkem obyčejná) a dostala jsem se na všechny stránky, sledování youtube videí a dokonce icq či hry, které potřebují ke spuštění internet. Omezení internetu zde závisí na množství stáhnutých dat. Jak už jsem říkala – na zprávy, idos apod.to bohatě postačí. O2 je na tom v tomto ohledu zřejmě nejlépe. To je však můj názor a já nevím, u kterého operátora jsi právě ty. Doufám, že ti takováto odpověď pomůže. :)