Avatar uživatele
bolak

Kolik stojí internet v mobilu?

Jsou tam i nějaké paušály nebo se platí jen za stahovaná data?
A dají se s tím bez problémů číst např zprávy na zpravodajských serverech, projíždět mapy, hledat na idosu a podobně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 4554 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Věci, které popisuješ, můžeš běžně dělat za 139(Tmobile) až 177(Vodafone) Kč/měs. s internetem od všech operátorů.
Pokud bys chtěl navíc stahovat mp3, prohlížet videa na netu ap., časem ti dojde předplacený limit dat (100–150MB dle operátora) a tím se ti net výrazně zpomalí, peníze navíc to ale nestojí. Každý operátor má ale další tarify s jiným množstvím dat pro náročnější uživatele, ty jsou ale také dražší.
Mimo tohoto lze také kupovat u operátorů net na den, týden atd. – opět s přiměřeným množstvím dat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MacChill

Ano, podívejte se na stránky svého operátora nebo se stavte na pobočce – tam vám taky poradí. Dají se na tom číst zprávy, projíždět mapy i hledat na idosu, ale také záleží na mobilu , konstrukci, velikosti displeje a rozlišení

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Babunka

Má osobní zkušenost:
U O2 si při dobití kreditu nad 300 kč můžeš vybrat jednu výhodu. Vyber si tedy internet v mobilu na 4 týdny za 80Kč. Po uplynutí této doby můžeš platit 40Kč/týden. Na tvé popisované účely to bohatě postačí. Já jsem tento internet využívala s Nokii 6300 (celkem obyčejná) a dostala jsem se na všechny stránky, sledování youtube videí a dokonce icq či hry, které potřebují ke spuštění internet. Omezení internetu zde závisí na množství stáhnutých dat. Jak už jsem říkala – na zprávy, idos apod.to bohatě postačí. O2 je na tom v tomto ohledu zřejmě nejlépe. To je však můj názor a já nevím, u kterého operátora jsi právě ty. Doufám, že ti takováto odpověď pomůže. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek