Matthew

Potřeboval bych poradit, jak na problém s wifi v mobilu Nokia C6.

Ahoj, mám Nokii C6. Telefon mi ničí nervy, skoro každý nový den – nový problém. Teď se mi stala zajímavá věc. Potřeboval jsem se připojit v jedné restauraci na WIFI. Dřív nebyl problém, ale restaurace změnila heslo. Pokoušel jsem ho zadat a udělal jsem tam někde chybu. Nejhorší na tom je, že mi telefon nedá druhou možnost to zkusit. Pokaždé se mi ukáže připojeno, ale nejde mi to spustit vinou špatně zadaného hesla. Zkusil jsem se připojit na jinou wifi a pak jsem zkusil zase tu samou. Pokaždé to samé. Chodím tam často a wifi jsem využíval jak jen to šlo. Teď se tam ale nepřipojím a každým novým pokusem se vytvoří název wifi a počet např. Budvarka (12). Neví někdo co s tím ? :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Nebojte se, telefon není hrozný, ale je trošku jiný, byl-li jste zvyklý na něco jiného.
Mrkněte se do nastavení připojení v telefonu. myslím, že je to Menu-Nástroje-Nastavení–Připojení-Přístupové body a tam smažte tu restauračku a nastavte si to odznova nebo si to tam opravte…