slipknotak

Proč když se chci připojit na wifi v mobilu…

a i když zadám heslo na moji wifi u mě doma tak mi napíše mobil (samsung monte) ověření se nezdařilo, a nemuzu se pripojit?

Odpovědi
chudst

A podporuje vas modem i wifi na mobil? Protoze bohuzel nas ne. (Technicke podrobnosti neznam, ale vim, ze iphone k ni pripojit nemuzu, jen notebook.) A pokud umi, tak mate spravne nastaveni v mobilu? (Heslo k wifine, apod.?)

DDarent

zkus se připojit na WIFI ve městě/ restauraci/ atd. (zdarma bez hesla)

Reuef

tenhle telefon mam a wifi mi funguje vsude bez problemu zkus se pohrabat v nastaveni toho konkretniho wifi pripojeni v telefonu…je tam vselijaky sifrovani WPA2 atd zkus to prohazet…nejvetsi problem asi byl pripojit se s tim na eduroam ale i to po chvili slo