sláámka

Wifi v mobilu – je zdarma nebo se za ni platí?

Mám Nokia C3 a zajímalo by mě, jstli se platí za používání připojení Wifi na internet..?

Nejlepší odpověď
ReHu

Podle toho, kde jsi připojená.
pokud doma máte wifi, tak platíte, ale máte připojeno třeba více PC a i telefon.
Třeba v hotelech či restauracích platí připojení provozovatel a ty máš připojení zdarma, po dobu pobytu či konzumace.

Další odpovědi
Miroslavst

Včera ti už bylo odpovězeno.
Wifi je pouze něco jako vysílačka mezi tvým telefonem a základnou, která je umístěná někde. Za wifi se tedy povětšinou neplatí. Může se platit nějaký poplatek majiteli, který ti umožní se připojit a to tím, že ti za poplatek sdělí heslo, aby se jak telefon tak jeho základová stanice propojili.

led

Ak na WIFI je značka zámku – väčšinou je to privátna sieť, pripojiť sa možno len cez heslo. Služba je platená.
WIFI free (bez zámku) býva voľná – bezplatná.

Makok

Wifi v telefonu je opravdu jenom anténa na propojení. V barech a restauracívh je zadarmo a je to pecka :)