Avatar uživatele
Pecudka

Co vše udělat před připojením mobilu k wifi? stačí mi registrace na Seznamu, nebo mám mít Google?

Chtěla bych přesný postup jak se bezpečně připojit k wifi a zda si také budu muset stáhnout nějaký antivir, slyšela jsem že je možné si zavirovat i mobil. Mám dnes nový Samsung Galaxy S Duos (S7562) , tak abych něco nepokazila, děkuji všem za odpovědi 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4080 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Absence antiviru nijak neovlivňuje možnost připojení na wifi. Je ale velmi vhodné antivir mít, doporučuji např. avast.
Účet na Seznam či Google s tím také nijak nesouvisí.
Stačí tedy na mobilu vybrat připojení wifi a kliknout. Najde ti dostupná připojení a jen se připojíš. Samozřejmě, většinou je potřeba také heslo, které ti řekne poskytovatel wifi (restaurace,ka­várny,soused ap.). Jsem ale místa, kde heslo není potřeba.
Zkušenost
Doplňuji:
Sorry, ne „..jsem“, ale „jsou“ patří.

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

No tenhle mobil má Android, takže antivir tam doporučuju – kdybyste měla mobil s jiným operačním systémem (třeba s Windows Phone, tam byste antivir nepotřebovala).
Takže si z Google play stáhněte nějaký ten antivir, můžu doporučit AVG Free nebo avast! Mobile Security Free.

Co se týká registrace, účet Google nutný není, ale je doporučený – operační systém Android, který ve svém mobilu máte, je strašně svázán s Googlem a opravdu kvůli každé maličkosti je kolikrát dobré ten účet mít – už jen třeba kvůli obchodu s aplikacemi Google Play (je tam řada aplikací a her i zdarma) – bez něj si nic nestáhnete.
Nebo když zapomenete na gesto na odemčení displaye, tak bude nutné to řešit přes Google účet.

Co se týká připojení k Wifi, tak tam je jedno, jestli máte účet na Seznamu či Google, tam jde o to, když se připojíte na wifi, abyste znala heslo wifiny (klíč). Nicméně řada wifin je nezabezepčených – nevyžadují heslo – zpravdila wifi na letišti, v obchodních centrech, restauracích, úřadech, apod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Můžeš třeba vyprat a pověsit záclony, dojít nakoupit, vyluxovat a umýt nádobí. Pak si v klidu sedni a připoj se.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek