Pokročilý

výběr střední školy-gymnázium

Dobrý den,asi se vám bude zdát moje otázka dost hloupá,ale věřte mi,že na vaše názory dost dám.K věci..můj problém je že chodím do deváté třídy a teď si musíme vybrat kam půjdem na SŠ popřípadě učňáky,gymnázia..Problém je v tom,že nevím kam mám jít.Z českého jazyka mám 1-2,dějepis 1,chemie 2,angličtina 1,francouzština 1,..atd jsem na 1-2 a hrozí mi trojka z přírodopisu.Nejhorší je,že mi nejde matematika..máme hodně přísnou učitelku,ale vychází mi 3-4 a učitelka mi dá 4 :-( Je to strašný strašák na vysvědčení,ale bohužel s tím nic nenadělám..Mám,ale pochvalu za aktivitu a vzornou přípravu na vyučování.A v tom je problém-chci jít na gymnázium,protože se ráda učím,a chci jít na vysokou zaměřenou na jazyky,takže gymnázium by bylo ideální,ale sráží mi ego ta matematika a já se pořád nemohu rozhodnout jestli si mám dát přihlášku na ten gympl..a co když mě vemou(protože je málo žáků) mám/nemám jít? :-( Omlouvám se,že je to tak dlouhé,ale nešlo to zkrátit.Děkuji
Doplňuji:
A na jazykové gymnázium nechci jít,protože bydlím v Ústí a nechci být na intru :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

pokud se dobře pamatuju, když jsem dělal přijímačky na gymnázium, dělaly se bohužel právě z matematiky (a z češtiny). Ale třeba si to, co nenahoníte na matice, vykompenzujete češtinou. Za pokus nic nedáte.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.