kamcaF120

Jaké jsou prestižní školy(gymnázia) v Brně?

a kam jste chodili na střední (gympl) pokud jste z Brna?

Nejlepší odpověď
barnajka

Já jsem chodila na střední odbornou, gympl mě nelákal. Ale co vím, za jednu z nejlepších brněnských škol platí gymnázium na Křenové. Chodil tam i můj brácha, na základce samý jedničky, vyloženě studijní typ – a tam měl najednou problémy učení zvládat, protože nároky jsou fakt vysoký. Komu se podaří probojovat až do posledního ročníku a odmaturovat, má velikou šanci, že se dostane i na vysokou a že se v životě neztratí – o absolventy bývá docela zájem. Vysokou úroveň a prestiž gymplu na Křenové mi v průběhu let potvrdio víc lidí, mám pocit, že Křenka se řadí dokonce mezi nejlepší gymnázia v ČR vůbec.

Na profil školy mrkni tu:
http://www.gym­kren.cz/text/sou­casnost.htm

Pozitivní reakce jsem slyšela i na EDUCAnet, ale osobně neznám nikoho, kdo by tam kdy chodil, takže je to jenom takový to „jedna bába povídala“… :))

http://brno.e­ducanet.cz/

Michalmic

Já jsem chodil na gymnázium do Brna na Slovanským náměstí, www.gymnaslo.cz, nestěžoval jsem si, škola je dobrá.