Avatar uživatele
Luiza

Vrásky – jak na ně?

Zdravím všechny, zajímá mě jak bojujete s vráskama a co se Vám na jejich zmírnění/vyhlazení nejvíc osvědčilo?

Zajímavá 0 před 220 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nijak, je to součást života. Nemá smysl to řešit, stejně je to jen vyhazování peněz.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Nebojuji!!!
S úsměvem grácií, je přijímám 😉
Mám asi slušnou genetickou výbavu (téměř žádné nemám).
Mám velmi suchou kůži, hned tak nic nesnese (takže, střídám pouze z lékárnynInfa­dolan,
střídá s bambuckým máslem). 35 let, ničím nečistím.
Bohužel, mám zhoršený pitný režim ⇒ nedostatečná hydratace zevnitř.
Téměř nikdy jsem „neprznila pleť“ make-upem (žádný ksicht, na obličej 😉 ostatní líčidla ano)
.

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemám důvod proč bojovat. K jistému věku vrásky patří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Kremy ci kapsle s obsahem kyseliny hyaluronove.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LenkaHaj

Já jsem zkoušela fakt všechno dostupné – kosmetiku, různé doplňky i od těch dražších značek a zatím nejvíc, co mi na vrásky, ale i hydrataci pleti zafunguje je kolagen. Na ten nedám dopustit, jen lituju, že mi o něm nikdo nic neřekl až do mým 45 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Milunak

Dobrý den, souhlasím – nic lepšího není. Samozřejmě, že i kosmetika trochu pomůže, ale kolagen je na pleť, vrásky, ale i na lepší kvalitu vlasů a nehtů nejlepší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
LenkaHaj

Jedno to není – já jsem vybírala fakt dlouho a pár značek jsem vyzkoušela, ale nejvíce nabytý účinnými látkami je www.orcacolla­gen.cz/o-pripravku Má taky výbornou chuť, takže se dobře pije a díky členství se mi každý měsíc automaticky vytvoří objednávka a přijde mi balíček domů. Nemusím nic řešit a ještě se dostanu na nejnižší cenu na trhu za kolagen.

Avatar uživatele
Luiza

Moc děkuji za komentáře, je pravda, že se kolagen všude chválí a hodně se propaguje. Napíšete prosím jaký konkrétně koupit? Nebo je to jedno jakou značku vyberu?

Nový příspěvek