pizlicka

muze zena ve 40letech pouzivat detsky olej na obličej??

vím,ze muze,ale je to pro plet dostacujici?nebo jake mate v tomto veku zkusenosti s co nejvíce přírodními pripravky na obličej??děkujů 🙂
Doplňuji:
zmírní tovrasky kolem ust?zvlastni ze je mam jen na levé strane obličeje.čím to?děsně mě to štve.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Moje máma používala jen dětské mýdlo na obličej a to proto, protože po normlním se osypala.
Pokud ti to pomůže-zvláční pleť, tak proč by ne.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Dětský olej je super na celé tělo, používám ho i po opalování, nejraději mám ten obyčejný modrý:-)

Doplňuji:
Na vrásky to vliv nemá, to je běžný projev stárnutí a jsem si jistá, že vrásky neovlivní žádný krém, ani ten za tisíce korun:-((( Jedině botox, ale to je pak umělá huba:-(((

Vrásky patří k životu:-)

briketka10

kupuju si tenhle už leta Johnsons Baby olej 200ml
https://www.24-lekarna.cz/Kos­metika/Detska-telova-a-pletova/Oleje-5239/Johnsons-Baby-olej-200ml

da ny

Roky jsem si patlala modrou Indulonu, nic jiného jsem nesnesla.
Pozměnilo se složení a přestala vyhovovat mé suché pleti.
10 let si mažu na obličej Infadolan a také mám pleť v 55 jako dětskou prdýlku ;D
A i ten Retinol odvádí skvělou práci…
http://www.le­karna.cz/infa­dolan-1x100gm-mast/
Žádné jiné kosmetické či čistící přípravky 25 let nepoužívám.
Mě to stačí :).
Olej je trochu těžší, pokud neucpává póry a vyhovuje, proč by nemohla? :)

http://www.om­lazeni.cz/pou­zivani-masti-z-20-216559-0.html
Doplňuji:
Ten dětský, modrý s azulenem je skvělý na všechno
i na masáže zad (nosím téměř stále u sebe, vejde se i do kabely a mini batohu),
když dojde nebo není po ruce olivový. Nikdo nemá alegické reakce…

Sabulak

Dobrý den všem. S manželkou jsme u miminka hodně tápali a zkoušeli. Sem tam něco vyvovalo, sem tam ne. Ale musím teda říct, že ta Bella Happy je super. Od nich malýmu sedlo všechno.

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Lurenka

Malýmu kupuju olejíček od Bella Happy a musím říct, že co ho používám, tak ruce mám díky němu neskutečný. Takový jsem neměla ani nepamatuju. Mažu se s ním a pokožka je po něm vážně jemná. A malýmu vyhovuje maximálně.

Cizecek.M

Jaký přesně kupuješ? Oni jich mají v nabídce víc… :)

GabulkaA

A proč by nemohla… jen teda nevím, zda ti k něčemu bude, no… V tomto věku už by si pleť zasloužila kvalitní kosmetiku, která cílí přímo na tvou pleť…

Kikulinka85

Dětský olejíček je ale super. Na tělo určitě. Ale na ten obličej bych taky volila spíš na ni určenou kosmetiku.

GabulkaA

Hele a dětský olejíček kupuješ jaký? :)