Luiza

Vrásky a suchá pleť

Zdravím, co se Vám prosím nejvíc osvědčilo na vrásky a suchou pleť po padesátce? Budu ráda za doporučení a tipy na konkrétní produkty/doplňky :)

Odpovědi
elkon

Vrásky neřeším, je to přirozená záležitost, ale na suchou pokožku Indulona s měsíčkem.

da ny

Vrásky neřeším,
slušná genetika 😉
Velmi suchá pleť (citlivá, přesušená atd.), tváře už povolené zemskou přitažlivostí. 😉
Vrásky téměř žádné (65), až na drobnější „mračivku“ (mám od 18)..
Kosmetička 4× v životě – vždy bez práce, tedy, k ničemu, krémy nevyhovovaly.
Čištění (domácí) pleti ´32 let žádné (nevyhovuje žádná voda, mléko, často štípe, vysušuje).
10 let jsem mastila Indulonu. 😉 Přestala vyhovovat (asi změna složení).
Zhruba 20 let Infadolan v(vymastím každé ráno suchou pleť, krk, uši…
v průběhu dne, nebo večer, i vyhlazuje),
Střídám s bambuckým máslem (jako sestry Krainovy 😉 😉
To je trochu lehčí, méně mastné, dříve se „vsaje“. Ale já potřebuji suchou pleť mastit.
Make-up, nikdy, žádný nevyhovoval. Nepotřebovala jsem.
Přestala jsem zkoušet.
Masku na obličeji jsem nesnášela 😉 Připadala jsem si „špinavá, těžká“.

cappuccino

Ja ten problem sice nemam, ale sahla bych nejspis po nejakem kremu s Q10 od osvedcene firmy. Treba Nivea nebo Yves Rocher.

Milunak

Dobrý den, mě se nejvíc osvědčilo užívání kolagenu. Ten je na potíže, které popisujete, nejlepší. Navíc má i skvělou chuť a těch benefitů, kromě hydratace a vypnutí vrásek je daleko víc. Užívám konkrétně tento kolagen www.orcacollagen.cz Pokud ho budete chtít vyzkoušet, doporučím si u nich zřídit členství, pak máte automatickou objednávku, slevu na kolagen a dopravu zdarma.

ZuLeona

Taky jsem už o kolagenu četla a samou chválu, takže si ho objednám a zkusím, co všechno umí :)

da ny

Tady se pokládají otázky, ne hesla, do nadpisu 😛